| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jestli je jí blbě z pečiva, tak nevím, jestli to kvásek vyřeší. Ségra si založila vlastní z pohankový mouky, prý nic složitého, přesný postup nevím, asi obdoba postupu při přípravě klasického žitného. Ale úplně snadný pečení to nebude. Může nejprve vyzkoušet jestli to vůbec bude snášet, a až pak se soustředit na chuť a kvalitu pečiva. Možná bych se poohlídla po někom v jejím okolí, kdo si kváskově bezlepkově peče, jednak by získala kvásek, druhak by si mohla dohodnout upečení chleba a vůbec nejprve vyzkoušet, jestli se to tím vyřeší. Na to bude asi nejlepší FB, v Pečem pecen jsou i bezlepkáři, ale existují i specializované skupinky, kde by se asi nejvíc dozvěděla a nejsnáze někoho našla.
Jinak se může mrknou třeba sem http://gluten-free-alchemy.blogspot.cz


Ano, to by bylo úplně nejlepší, kdyby někdo v okolí jí dal zkusit bezlepkový kváskový chleba. nebo poskytl jí bezlepkový kvásek, ale nemůžem nikoho najít. Právě proto jsem založila tuhle diskusi. Jestli třeba holky, co jsem hledala jejich "nicky" - nejsou z okolí. Nebo se třeba jen poradit jak na to. Aby zbytečně nekupovala tuhle hrozně drahou pekárnu Sana.
Pán, který ji vymyslel to se ségrou konzultoval, a říkal že bezlepkový kvásek si udělá jedině z mouky, kterou si sama namele. Že jinak se to nedaří. Takže tím pádem koupit ještě mlýnek na obilí - to je fakt řacha, ty ceny. zkouším najít i na bazarech různých. Na fb skupinkách - nějakýs starší manuální. Ale nedaří se to.
Ale výhra by byla kdyby si to zkusila nejdřív od někoho kdo to dělá. a jí.

Prosím tě, tvoje sestra je odkud? My jsme z Ostravy. Nemohla by třeba se s ní ségra pobavit?
Mohla bys mi prosím tě dát na ni mail? Můj je zaho73@seznam.cz

na fb jsem hledala skupinky, ale tam jsou spíše skupinky, které jí normálně bezlepkové pečivo a je jim dobře. kromě věcí s lepkem jí všechno. tak jak tu psalo už hodně lidí, že se přece o nic nejedná. Že může spoustu věcí. Ale ona nemůže ~7~
dostala se do fáze, že je už zoufalá a nějak rezignovala ~n~

na ten Pečem pecen se podívám
i na ten blog
děkuju~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.