| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mne osobně to taky překvapuje. Nevím, co se tak změnilo, aby bylo tohle nutné. Bydlíme před velkou základkou, největší ve městě. Sama jsem do ní před třiceti lety chodila. Ráno šly proudy dětí do školy, odpoledne totéž, kolem projížděly autobusy a vyklápěly další proudy dětí z okolních vesnic. Dneska pomalu ani noha, ráno jsou všechny okolní ulice přecpané auty, odpoledne dtto, nemohla jsem tomu uvěřit, když jsem se jednou dostala k rodičům ve všední den. Jo chápu to třeba u dětí z okolních vesnic, spoje jsou dneska hodně osekané, veřejná doprava není nic moc, ale až takhle? Gymnázium bylo naopak na druhém konci města, nejpozději v 7.15 jsem nahodila tašku a mazala ostrou chůzí, abych tam do těch osmi byla. A pak zase domů a zpět do centra na kroužky. Ani mne nenapadlo, že by mne někdo vozil. Chodila jsem tam, co jsem si stihla sama oběhat; moje zábava, moje starost. Hmm, pak tu čtu, že dvacet minut je na cestu hodně ~a~ a jinak by se to vše bez auta nestihlo, neobjelo, nerozvezlo... Njn, pak si těžko můžeme stěžovat na stres a uspěchaný životní styl, když se s tím začíná už u dětí a že je všude moc aut a velký provoz a nebezpečí, aby se děti mohly pustit samotné ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.