| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šárko,
však jsem si také na Vás na všechny teď vzpomněla. Úplně se mi vybavují co tenkrát psala Janina, když se jí osamostatňovala dcera a potom i syn, Vím,co psala, když si R. dělal autoškolu a začal sám jezdit. Teď jí dodělává můj syn. :-D

Vím, jak to měla Ála s dcerou atd. Opravdu na Vás na všechny teď hodně myslím a ten pokec mi hrozně chybí. :-)
Hodně vzpomínám na Agátu s Rashedkou, kam ta se asi chuděra poděla?


Víš, ono asi opravdu pokračuje všechno, jak má. To je jenom takový divný pocit, co mám najednou. Na jednu stranu jsem samozřejmě ráda, že to klaplo, ale na druhou stranu, jsou i obavy jestli jsem udělala všechno co jsem měla/mohla správně, aby v životě uspěl. Myšleno, aby byl spokojený, šťastný atd. Určitě tušíš, jak to myslím.
Tak držím palce,aby N. všechno dal a co ty další dvě puberťačky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.