| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pes mi sice do postele nesmí, ale měla jsem psy celý život a musím říct, že je OBROVSKÝ rozdíl mezi pejskama "vnitřními" a venkovními... Vždy nám pes směl dovnitř a byl s námi vevnitř a i když měl volbu (otevřené francouzské okno na zahradu) tak byl radši vevnitř s námi a koukal jak vařím a co mi kde odpadne atd..
V současnosti máme Hovawarta čistě venkovního (na přání manžela) a je z něho přesně to, co jsem nikdy nechtěla.. Na zahradě se sám nudí, ať si říka kdo chce co chce, ale sám od sebe se fakt neproběhne, maximálně když jde někdo okolo.. Myslím že by položil život za to, aby mohl být s námi uvnitř.
Každopádně vnitřní psi jsou uplně jinak socializovaní, tím že se s nimi chodí od začátku třeba 8x za den na vodítku venčit jsou lépe zvladatelní na vodítku, zvyklý na režim atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.