| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky všem za tipy a názory. Moc si všech vážím.

Závěrem ještě doplním pár informací, třeba ještě někoho něco napadne.

Problémy s vyprazdňováním u nás nejsou. Resp. sama si na kajdění nevzpomene, ale když jí jednou za 2 dny řekneme a něco drobného slíbíme, tak se vykaká. Když jsme zapomněli, už to byl problém, kakání bolelo a to bylo špatně. Museli jsme namazat mastičkou, aby to šlo lépe.

Venku v přírodě na bobku. Ještě jsme nezkoušeli - zkusíme, zrovna je na chatě. Díky za tip!

Inspirace už malá viděla dost. Zvířata, děti ve školce (klubíku), dětská o kakání, pejskové venku i my se doma chováme tak, že je to normální a že to není žádné tabu. Bohužel tahle inspirace/motivace zatím nepomáhá.

ad dozrávání času: No to je zatím jediné, v co doufáme. Postupně překonala spoustu strachů - leze na těžší a těžší prolejzačky, teď už se učí potápět hlavu pod vodu, ... třeba i tohle v sobě zlomí.

nastříhávání plínky: Malá si s plínkou nesedne na nočník. Takže ji můžeme nastříhnout, ale budeme to mít na koberci. Závěrem pak hrozí, že si tím jen vytvoří nějaký blok, protože se přece vykakala na koberec :/

Poslední balík plenek: To je dobrá finta, píše se o ní často. Malá ale je chytrá a ví, kde se plenky kupujou i jaké přesně ona potřebuje a my ji nechceme "lhát" že to už prostě nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.