| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maugha - tak to puvodni tema na mne pusobilo uplne jinak. Nic slunickovyho v tom nevidim. Spis tak sobci, kteri se s usmevem ucastni, ceho chteji, lidi nechaj kecat a nijak to ani nevnimaji, ani nereaguji (=nejak podat pomocnou ruku nic), kdyz je to prestane bavit, s usmevem odejdou, potkaji, koho chteji, jak dlouho jim to vyhovuje, atd a podobne. Podle popisu mi takovy zarivy usmev prijde spis falesny, nejakou energii v tom nijak nevidim. Zarivi lide mne okamzite uspesne odrazuji.

Jinak osobne od lidi kolem energii necerpam, a to proto, ze si ji dobijim jinak (=a hlavne bez ocekavani, ze mi nekdo s tim dobijenim bude napomocen). Nechce se mi rozvijet dalsi dlouhou diskuzi o tom, jak si energii kdo muze sam dobijet. Jen na okraj - dobijim si ji tim, ze pro nekoho neco udelam a vidim, ze mu to pomohlo. (Rozdil je - tim nejakym "delanim" se nevybijim, protoze to delat nemusim, ale se mi chce. Jednak vidim, ze neco zvladnu, jednak vidim, ze druhy z toho ma prospech). S takovymi lidmi se taky stykam, protoze se mi chce. Neco se od nich naucim, oni zas ode mne.

Takovy lidi proste neznam - kdyz mam pocit nekoho podobneho, cilene se vyhybam. Ani takova spolecnost mne nijak nepritahuje. Takze fakt nemuzu slouzit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.