| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to zatím dopadlo tak:
Den před narozeninami jsem upekla mrkvový dort s lučinovým krémem a udělala piškotový koláč s ovocem z kupovaného korpusu. Upekla slané tyčky a šla spát.
Po práci jsem vyzvedla mladší, vyzvedla v internetovém obchodě penny board, koupila kytku a počkaly jsme starší před klavírem.
Mezitím jsem zavolala tchýni, která slíbila, že holce bude volat, ale neozývala se. Chtěla jsem ji přivézt v podvečer k nám, že to jako oslavíme a uvidí se s dětmi osobně. Řekla, že se necítí, že byla včera naštvaná a měla špatnou náladu, že se na nás na všechny zlobí, že si myslela, že bychom mohli u nás na zahradě oslavit narozeniny dcerčiny, tchýniny i 14-ti letého synovce, ale ani ze strany švagrové neviděla nějaké nadšení. Že když jsem jí předchozí den řekla, že jsem se viděla se švagrovou u otce, tak ji to ranilo, protože otec pískne, a my jedem...
A že nechápe, jaktože ona (tchyně), takový pozitivní člověk, komunikativní, kterého mají všichni rádi, má problémy se svou vlastní rodinou. Pak mi zopakovala všechny nepěkné historky z rodinného života, řekla, že tchána neměla ráda už když si ho brala, a že můj muž má křivý úsměv a mnoho ostatního po něm.
Mluvila půl hodiny, mezitím jsem předala mobil dětem, protože jsem mluvila s paní učitelkou atd., ukončit jsem musela známým trikem "chcípla baterka".
Dcerka byla smutná, že chce ještě někoho, zavolali jsme tchánově partnerce, byla sice v té chvíli 60km daleko, ale než jsem nachystala nějaké jednohubky atd., tak byli u nás oba i s drobnými dárky, dala jsem na zahradu nový ubrus, bouchli jsme Rychlé špunty.
Dcerka byla nadšená, řekla, že tak příjemnou a klidnou oslavu si přála.
S mými rodiči mluvila po telefonu, zpětně je mi líto, že jsem jim taky nezavolala, ale oni už nejsou tak operativní, mají to taky hodinu cesty a tatínek měl v sobě jistě už pivo. Tak to oslavíme u nich. Tedy pokud manžel odjede, město, kam má namířeno na služebku, zavalila teď podle zpráv toxická pěna, kterou zvířily monzunové větry z nedalekého zněčištěného jezera. O společné oslavě s tchyní se mi už nechce ani uvažovat, tak jsem jí to taky řekla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.