| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od té doby co mám děti mám dojem že skoro nespím ~;).

Děti chodí spát v 21h, tedy do pyžama tak do 20h, pak si ještě můžou číst, něco si pustit , hrát apod.

Já jsem sova, sníženou potřebu spánku nemám, spíš naopak, ale potřebovala bych spát ráno, což v týdnu nejde, takže si to dopřeju o víkendu.

Spát chodím tak ve dvě v noci, někdy i ve tři, ale rozumově vím že bych měla dřív, tak se snažím do těch dvou max.

V noci jsem schopna dělat ještě spoustu věcí, o půlnoci si vytáhnu a žehlení apod.
V celku mi to vyhovuje, mám aspoň ještě nějaký čas pro sebe když jdou děti spát. Jen ráno bych si raději přispala. Vstávám v týdnu v 7h.

Jen co mám děti, se kterými to bylo jako miminy oběma náročný co do spaní, tak mi přijde že to mám ještě víc rozhašený, večer se mi nechce spát a mám lehké spaní, občas se budím.

Jít spát dřív mi nějak nepomůže, nechce se mi, nemůžu usnout a jsem ráno z toho "rozlámaná" víc, než když jdu spát ve dvě, nebo až se mi prostě chce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.