| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V tomhle mám výhodu, že nemám žádnou dobrou práci. Vlastně tento problém - dlouhá pracovní doba a žádná pomoc s hlídáním řeším nonstop už od dceřiných tří let, kdy mi skončila RD. Už během ní jsem ale pracovala brigádně, večery, víkendy atd. kdy byl doma manžel.
V mojí původní práci, mně zpět moc nechtěli, pracovní doba byla neměnná 9-18 s pauzou na oběd, o kterou si to ani nešlo zkrátit a ještě byly i často přesčasy a ještě dojíždění. Prostě klasická práce v kanceláři v Praze, stejnou pracovní dobu má i manžel.
Úpravu pracovní doby mi zamítli a když jsem zjistila, že místo pro mně mají údajně jen na o něco horší pozici než jsem mívala a že mi seberou 10tisíc měsíčně z platu, který jsem mívala, tak bylo jasné, že odejdu dobrovolně, protože s platem jaký bych měla skutečně nešlo, abychom oba chodili domů po sedmé večer, když školka byla do 17 a platili si pravidelně chůvu. Bohužel jsem měla ve smlouvě jako základ jen minimální částku a zbytek bylo osobní ohodnocení a to už mi po RD dát nechtěli. To už mi finančně lépe vycházelo pokračovat v brigádách jen si jich brát víc a chůvu platit jen nepravidelně. Postupně jsem takhle úplně změnila obor, rekvalifikovala se, ale jde o sociální služby, plat mám zoufalý a smlouva mi teď stejně skončí. Takovouto práci seženu bez problému vždy. Ono by to samozřejmě bylo jiné, kdybych měla dobrou a dobře placenou práci, ale pak bych nemusela řešit nějaké zůstávání o samotě doma, zaplatily by se kroužky, nějaká slečna na hlídání atd. ale já jsem už pracovně a kariérně odepsaná od té doby co jsem šla na RD, takže už je to v mém případě jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.