| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, tak ta historka

ja jsem - jak znamo - uvedomela obcanka a nesnasim, kdyz nekdo jedna proti predpisum, zvlast kdyz tim ohrozuje verejnost

takze v nasi ctvrti, kdyz nekdo jede na kole po chodniku (a ze je tady chodniku hodne a chodi po nich spousta lidi, hlavne rodicu s detma....a ze po nich jezdi hodne cyklistu....stara zastavba vedle centra Prahy), reknu mu pekne nahlas "pane! po chodniku se nejezdi!!!" ....muj partner mi porad rika, at to nedelam, ze mi nekdo jednou da na hubu, takze jsem to prestala rikat dvoumetrovym svalovcum z posilovny a rikam to spis mladym houzvickam

obvykle mi cyklista nic neodpovi nebo zahuci "kravo, co ti je po tom...", ale vcera se cyklista otocil, dojel mne a zacal na mne rvat, jestli mne nejak omezil nebo ohrozil...tak jsem mu rekla, ze po chodniku se nesmi jezdit a jestli si vsiml, ze jede kolem obchodku s detskym zbozim, odkud casto vybihaji deti a ze mohl nejake vybihajici dite srazit....dostala jsem tak sproste a nahlas vynadano do krav, píč, kurev atd., ze jsem to v zivote neslysela, navic mi zacal vyhrozovat, ze mne nakope do prdele (pardon za ty vyrazy), otocila jsem se a beze slova jsem odchazela a ocima jsem si uz vybirala obchod, do ktereho se schovam, pokud mne cyklista fyzicky napadne

tak nevim, jake pouceni si z toho mam vzit....cyklista jel s helmou a horskym kolem po chodniku, rozhodne nejsem proti cyklistice, ale ne po chodniku, kde chodi matky s detma nebo s kocarkama

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.