| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zvláštní kamarádka. Já bych své kamarádce volala v jednu v noci asi jen případě, kdyby šlo vyloženě o život. Což zřejmě z pohledu matky-kamarádky asi jde. To, že troubí intimnosti tohoto druhu tobě a ještě jakým stylem mi přijde úplně ujetý. Dneska je jiná doba, připadá mi, že holky tohle řeší mnohem drive než jsme kdy řešily my zamlada a i ten přístup okolí je takový normálnější. Nikoliv ovšem v případě té tvé kamarádky. Takhle mešuge se chová jen v tomhle případě nebo ti líčí i jiné podobné zážitky ze života? Že se z toho dcera zhroutila je taky vypovídající....připomíná mi to sebe, když jsem v 11,5 letech dostala na prázdninách MS a zhroutila jsem se rovněž. Nějaké info jsem od mamky měla, ale nijak zevrubné, kromě toho jsem byla dlouho hrozně dětská. Chtěla jsem umřít - vzteky, nespravedlností, hrůzou, odporem, šokem... venku na ulici na mě čekaly kamarádky s kočárkama a panenkama, než se vrátím z wc. Moje matka tč. přítomná mi nevzrušeně bez emocí podávala jako robot strohé informace, co a jak mám odteďka dělat a nezastírala odpor nad totálně trapně hysterickou dcerou, která tady vyvádí kvůli kravině, když o nic nejde. Výsledek byl, že jsem spoustu let nenáviděla svoje tělo a tuhle scénu, kdy jsem čekala od mamky nějakou podporu, nezapomenu. Ale záleží na povaze, já byla v lecčems hodně přecitlivělá, máti to lezlo na nervy, což mi dávala najevo. Nikdy rovněž nezapomenu na zápisek v rodinné kronice (takový sešit, co si mohl každý z rodiny přečíst), kam napsala "od toho a toho data je ženská". Ještě že tenkrát nebyl internet, možná by to roztroubila i jinam.
Moje dcery jsem vedla úplně jinak, jednak velmi zohledňuju jejich povahy, jednak jsem s nima o všem mluvila na rovinu odmalinka. Leccos samo pochytí ve škole. Starší to nijak neřešila, mladší prahla po informacích, připravené jsou/byly obě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.