| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdraví dítěte mi za ty dvě stovky stojí, takže používáme zdravé lahve, občas kontroluju těsnění a měním pítka dle potřeby, používáme krytky. Preferuju světlé barvy, případně poloprůhledný materiál, aby bylo vidět případné znečištění. Podobné jsou lahve zn. Freewater, lze zaměňovat díly se zdravou lahví. Levnější varianty lahví tohoto typu lze koupit ve sportovních obchodech, ale páchnou po plastu, jsou z jiného materiálu.

Dobrá je i lahev Purity od Tescomy, máme malou 0,5 litru za nasbírané body z výrobků Racio. Přijde mi praktická do ruky.

Nic ve zlém, ale zajímalo by mě, kolik petek od kubíka a pod. za šk. rok koupíte, když je tady tak chválíte, že je to levnější a lepší než lahev za 200 Kč.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.