| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Letos na jaře jsme byli v hotelu v zahraničí, když nás brzo ráno probudily požární alarmy celého hotelu. Nejdřív jsem sprdla děti, co to mají za šílený budík v telefonu, pak nám došlo, co se děje, a já ještě celou rodinu donutila se obléknout, vzít si kartáčky na zuby,já teda popadla kabelku, letenky a pasy a teprve potom jsme běželi ven. Nakonec to teda byl planý poplach a ve skutečnosti nehořelo, ale mně došla spousta věcí. Byt8to doopravdy jsme v pytli. Než jsme se vyhrabali, uteklo dobrých 6-8 minut.
Doma jsem si pak okopírovala všechny důležité dokumenty,udělali jsme si ověřené kopie VŠ diplomů... A to dali schovat u kamarádů. Prostě kdyby něco. Máme zateplený dům asi před třemi roky a snad vše nehořlavé. Ovšem z okna v 7.patře bych asi neskákala. Nicméně čekali bychom asi na balkóně. Na popud té londýnské tragédie se ale budou do našeho domu kupovat alarmy a budou na každém poschodí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.