| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jas, byla jsem zatim jen na dvou a velky rozdil oproti Cecham je ten, ze nejsou celodenni
Nemci jsou obecne setrivi a tak vetsinou dostanes jen jedno jidlo - a to veceri a odpoledne se podava kafe a dort, pricemz dorty vetsinou pecou hosti - ti nejblizsi, jako treba matka nevesty a zenicha,jejich sestry atd.
I tak ta svatba vyjde dost draho,ptz jsou tu drahe sluzby - takze pronajem restaurace , obsluha atd uz je draha sama o sobe.
V mezicasech na stolech nestaly zadne svatebni kolacky ani jine pochutiny. Nepretrzite bylo podavano jen piti. Jedna z tech svateb byla levnejsi variantou,takze tam meli domluvenu cateringovou firmu na urcity cas podavani jidla - ale bez obsluhy,takze si clovek musel dojit do cat. stanu a jidlo vyzvednout a pak si po sobe odnest talir atd.. A piti a dorty staly v kuchynce a tam si to hoste meli sami brat,ale to moc nefungovalo,nikomu se nechtelo vstavat a michat si sam koktejl apod. Prekvapilo me,ze se tam netancovalo.
Druha svatba byla v restauraci,tam se podavalo jidlo formou rautu ale s obsluhou a i se tam tancovalo

no a pak jsem byla v Nemcku na turecke svatbe a to jsem popisovala uz predtim

Jinak kolegyne ted chysta svatbu dceri a co jsem pochopila, hostum ubytko zaridi,ale oni si ho take plati sami

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.