| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, učíme.

Ne kvůli známkám, ale aby to uměly. Ne všechno umí ze školy, holt nejsou tak chytré, aby to pochytaly tam.

Nejsou ani tak chytré, aby se bez pomoci naučily učit samy. Tak jim s tím pomáháme a když za námi přijdou, že to nebo ono potřebují vysvětlit a pomoct naučit, tak jim pomůžeme.

Já jsem byla na školní záležitosti sama, nikdo mi nepomáhal a byly situace, kdy by ta pomoc byla sakra potřeba. S většinou jsem se nějak poprala, ale nesu si to s sebou stále. Možná kdyby někoho zajímalo, že a proč nezvládám zeměpis, mohlo mě to tenkrát i bavit, předpoklady k lásce k tomuto oboru mám, vlastně mě baví vše, čeho se ten obor týká. Jen ho neovládám a nikdy jsem nepřišla na to, jak ho zvládnout. A mrzí mě to.
Manželovi rodiče pomáhali a nepociťuje to jako nějakou křivdu, která na něm byla spáchána.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.