| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mladší syn nikdy nechodil do české školy. Učila jsem se s ním 2 roky doma a zpětně na tu dobu s láskou a nostalgií vzpomínám. Teď máme za sebou další 2 roky, kdy se k učivu české školy dostaneme maximálně v neděli a někdy ani to ne. Souběžně syn chodí do anglické školy, kde probírá zcela jiné věci, než ve škole české. Kromě tří předmětů, které má v italštině
a hodin francouzštiny, jede celá výuka v AJ. I kdybych mu chtěla poradit, nemůžu. Syn studuje zcela samostatně a s ničím pomáhat nepotřebuje. Jeho starší bratr s ADHD byl opačný případ. S ním jsem se učila stále. Prakticky neexistoval domácí úkol, který by udělal samostatně. Na druhém stupni jsem mu už platila doučování. Pro mne byla jeho studia opravdu vysilující záležitost. Kdybych mu ten čas nevěnovala, nikdy by neměl ani maturitu. O tom jsem přesvědčená a on to zpětně hodnotí stejně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.