| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi tak 100 - 200,- Kč podle místa (do přírody míň, "do města" víc), syn zatím nikdy všechno neutratil, je úsporný po tatínkovi. Já jako dítě ráda utrácela (i za dárečky), i když nebylo moc co. Žádné hrozné následky to na mně do dospělosti nenechalo, se svými penězi jsme vždycky vyšla rozumně ... Takže dcera je asi po mě, ale zatím se nemohla moc projevit, je teprve prvňák. Syn vozí jako suvenýry turistické známky, které "sbíráme", případně i nějaký pohled, případně někdy jinou památku na to konkrétní místo (ze sklárny třeba malé skleněné prasátko), celkem O.K. Dcera na výletech s námi vždycky chce kupovat všechny možné kýče, které se ve stáncích na "turistických místech" často objevují, takže počítám, že na výletech to bude podobné. Zatím byla tedy jen na škole v přírodě, kde to ještě jakž takž ušlo, nebylo tam moc lákadel ~;) Nalévání vody z vodovodu do láhve místo nakupovaní sladkých limonád považuji za velmi racionální postup hodný pochvaly :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.