| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zetko, to není odvaha, to je rozdílná pozice. Já vím, že můj chlap by mi půjčku neschválil, že by nepřestal očekávat, že ta domácnost je moje práce. Nepřestal to očekávat, ani když jsem přes půl roku v práci, která mi s cestou zabere 11 hod. a ještě doma přivydělám 3-8 tis. měsíčně. Proto taky uvažuju o rozvodu. Já to totiž trpět nebudu. Naši mě nevychovali k tomu, abych se z chlapů po.ala a dělala jim služku. Ale znám velmi mnoho rodin, kde to tak je.

Já vím moc dobře, co by to chtělo, aby ta práce stála za to. Ségra s manželem úspěšně podnikají. Vím, co tomu museli dát. Kdyby prvních 6 let podnikání nebydleli u našich, kde, když neměli prachy, protože je vrazili do zboží nebo vybavení firmy, jim nikdo neodstřihl elektriku a nevypnul plyn. Já a mamka jsme jim hlídali děcka. Měli štěstí, že jsem v té době doma masírovala, takže jsem její děti vypiplala já, mamka je přebrala v 14.30, když přišla z práce. Synovci mi celkem běžně říkali mami. Ségra s manželem chodila domů až večer, s děckama povečeřeli a dali je spát. Teď, po 20 letech, mají několik zaměstnanců a v podstatě by mohli dělat jen dozor. Rozhodně nepracují 40 hod. týdně. V tom začátku si to kurňa odmakali, ale kdyby neměli oporu ve mně a v našich, brzo by se nechali zaměstnat. Tak jako já bych nikdy nemohla studovat VŠ, kdyby mi taťka nehlídal dceru od jejích 10 měsíců, tak by oni bez nás nemohli podnikat. Bez té opory to totiž nejde. Můžeš mít odvahy plný pytel, nic ti to nepomůže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.