| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

svoboda ve vztahu se nikdy nebude rovnat tomu, být svobodná!
To jsou dvě naprosto odlišné situace.
Pokud jde jen o dva lidi bez dětí, lze to vnímat jinak: svoboda, čas jen pro sebe , své kamarády, koníčky..
Pokud děti jsou je svoboda úplně jinde... pak je pro ženu svoboda i jen dvě hodiny týdně zcela bez kojence... např., kdy se nevěnuje fofrem úklidu, ale dělá "si svoje" - čte, drbe s kámoškou na kafi, šopuje, jede na kolo, jde do fitka - SAMA!!!!
Jak děti rostou, zase se svoboda posouvá jinam...

U nás se svoboda ve vztahu týče koníčků, volného času - samozejmě vocaď pocaď!
Při naší vytíženosti v práci, kdybychom se o víkendu sekli, že si ve společném volnu půjdeme každý po svém, tak se vidíme 1x den za tři nedělě... a ještě ne celý den.
Manžel točí v práci šichty 24h, já normálně osmičky+ víkendy. Moc se tedy doma nesejdeme. Já jezdím MTB, nejsem na nikom závislá , a proto si svůj koníček nacpu do dní, kdy je muž v práci. Muž hraje fotbal, tam už hrají roli tréninky a turnaje, a s tím já nehnu. A abych dělala trucy, že on má v sobotu fotbal, tak já v neděli kolo... no, to spolu nemusme být. Já si to kolo sfouknu během zápasu a neděli máme spolu :-)
Svoboda jo, ale komunikace ve vztahu je základ. A bez ní svoboda nebude svobodou.
jooo!!!
A jako svobodu rozhodně neberu lézt do postele komukoliv jinému. To je přes čáru, tam pro mne končí vztah. A ať si pak užív svobodu s jinou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.