| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,

já myslím, že se tady zaměňujou dva druhy svobody.

Ten jeden (kterej uznávám a bez něho bych nechtěla v žádném vztahu být) je, že partner RESPEKTUJE mvoje záliby a nic mi NEZAKAZUJE ani neožívá.

Ten druhej (kterej se mi naopak nelíbí) je, že si SAMA řeknu, že se přece nenechám v ničem omezovat a nebudu na nikoho brát ohled.

Myslím, že život v partnerství oproti singlu prostě NENÍ už ze samý podstaty stejně svobodnej, protože už nutnost brát ohled na někoho dalšího je míň svobodná než nemuset brát ohled vůbec na nikoho, ale v tomto rámci považuju za svobodu to, že si to omezení člověk určí SÁM a z vlastní volby, nikoli že mu je partnerem vnuceno.

(Pokud mám kamarádku Marušku, se kterou bych se klidně viděla každý den a hodinu prokecala na kafi, tak by mi na jednu stranu hrozně vadilo, kdyby mi manžel Marušku zakazoval, na druhou stranu bych asi sama viděla jako žádoucí nevídat se s ní denně, ale trochu míň často, pokud by nám to zasahovalo do společného času s manželem. Případně pokud on Marušku nerad, tak bych zase já nerada viděla, aby mi ji zakazoval, ale dala bych přednost tomu scházet se s ní v cukrárně a ne u nás doma).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.