| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo......vše co jsem napsala mi bylo řečeno před 5-6lety....její obavy...neskutečný kde na to přišla nechápu......já taková nikdy nebyla.
Sama mi řekla, že neví jak jí to mohlo napadnout, že bych to dělala, ale že se tak strašně bála, že je raději nechtěla. Asi panika z dětí.....nevím.....

A ona si hezky sklízí ty nenavázaný vztahy, moji kluci je mají úplně lepší s pradědou.

Včera na ten její scénář došlo ze strany mojí sestry.(což mě nepřekvapuje)...,ale ani jsem nějak neměla sílu ji připomínat, že ode mně by to nebylo.....prostě jsem si ji včera vyslechla....jak bude do konce prázdnin krom 2týdnů hlídat.
Politovala a přešla jsem na jiné téma.

Manžel se zlobil, že jsem jí měla připomenout ty její kecy......myslím, ež to je zbytečný, ona si to musí srovnat sama, jestli na jedny vnoučata zvysoka kašlala a druhý bude preferovat....její věc. Přece si nebudu kazit léto.~t~ Abych se s ní chytla.....nemá to cenu. Však ono na každého někdy dojde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.