| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, hlavně nevím, proč by děcko, které funguje v kolektivu, funguje doma, má milion zájmů, doma pomáhá, komunikuje a hraje si, by mělo být lámáno do něčeho, protože "by se mělo". Toho vidím v práci dost. Rodiče jsou spokojení, jak děcko zvládá, umí. Jenže ono to má často i tu druhou stránku věci.... Nepřijde mi, že Tina Jiříka oprašuje jako svátost a má dojem, že každé nepohodlíčko mu strašně ublíží. Ale má možnost být se synem, mají možnost s manželem se starat. Až mu bude 16 a bude se držet mamky sukně, bude něco blbě. Ale zatím v tom nevidím žádnou hrůzu. J8 si třeba vzpomínám na to, jak jsem se jako holka u babičky v noci bála. Připadala jsem si hrozně sama. Jasně, žádné scénky jsem nedělala. Ale dobře mi nebylo. Znám i děcko, které mělo obrovské problémy s tím, zůstat chvilku samo. Byl tam problém z ranného dětství. Dneska je to samostatný akční a schopný puboš. Prostě přišla určitá fáze vývoje. Maminka jej mohla lámat a ničit, protože "by měl"...... Došel k tomu sám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.