| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobře Tut, a co bys i s jedním dítětem dělala, kdyby prostě tábor nezvládlo? Šoupla bys ho tam a vyzvedla si trosku? Tvoje děti jsou 4, vzájemně se podrží. A musí, Nic jiného jim nezbývá. Možná, že kdyby některé věci nemusely, taky by si je nevybraly. Já můžu dceři říct, že prostě odjíždí na víkend. Protože vím, že hučí jen kvůli lenosti. Se spaním jinde problém není. A přijede nadšená. Ale kdyby mi přijel uzlík nervů, tak mám taky smůlu. A bude jí 12 a stejně se stydí jít třeba v obchodě si o něco říct. Já jsem se jako dítě v tomhle věku strašně styděla a bála. Říct si v krámě o 5 rohlíků byl stres jako prase. Měla jsem období, kdy jsem nebyla schopna vstávat na budíka. Mamka mě v tom mohla nechat plácat. Ale asi bych se složila. A mamka mě v tom nenechala. Možná, že Tinka za dva tři roky zjistí, že je třeba udělat změnu. Ale spíš si myslím, že k tomu Jirka doroste sám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.