| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě před xx lety odmítla poslat sanitku náhradní doktorka místo té naší dětské doktorky.
Já volala co mám dělat, že syn nějak divně dýchá jako by se rušil a je to horší....měla jsem přijít...procházka na 1h.
Sanitka pak přijela, když ho dáma viděla....hnala nás do nemocnice. Tam si nás chtěli nechat...bohužel bez staršího syna....manžel na služební cestě, kamarádi na prázdninách....tak nás vykopali.

Z toto jsem usoudila, že duseni není závažné. Takže omdlivani od zaklatele...asi taky.

Šla jsem s mimcem v náručí pěšky domů....pro léky mi skočil soused.


Ale před měsícem mám moc dobrou zkušenost s pohotovostí. Následnou hospitalizaci byli fakt hodný a opecovavali ho po tom uraze opravdu moc dobře.
Teda pravda je, že když si sestra přišla sepsat šrámy, kolonka ji dala jen na ty nové.pravda dovezla jsem si ho tam sama.....nevím coby se muselo dít,abych to udělala a sanitku zavolala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.