| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

LenkoVa, jenže tohle také nemusí být samozřejmost. Já jsem třeba byla překvapená, že i nám se nabídli rodiče kamarádů našich dětí a když to nešlo jinak, tak jsem je otravovala s prosbou o pomoc a oni pomohli. Jenže nemůžeš si kupovat domek někde a věřit, že to tam bude tak, jak popisuješ. Samozřejmě, že jsme strašně moc rádi, že i u nás máme některé fajn sousedy a nejvíc jsem vděčná za pani od vedle. Stala se z ní má nejlepší kámoška; hodně času trávíme s ní, jejím sourozencem, jejími dětmi...

Když jsme kupovali před necelými čtyřmi lety domek (řadový), tak jsme měli jisté obavy, protože je to domek na okraji města - sice cca 700 m od ZŠ, ale opravdu na okraji a děti budou samy doma... Obavy byly a ono se to dost vyřešilo sousedy. Z jedné strany máme divné lidi, se kterými si nerozumíme, nebavíme se, nekamarádíme se, nehlídáme se... ale z druhé máme skvělé starší sousedy, - hlavně paní v důchodu - mají podobně stará vnoučata jako my... paní nám dohlíží na děti doma; když to nejde jinak i mladší navaří... vloni jsme si propojili zahrady a na jednom je bazén a na druhém je velká trampolína... máme vzájemně své klíče a když není doma a já něco potřebuji tak si k nim zajdu a oni zase k nám... Vnoučata spolu pečou o prázdninách... Přes rok jsem klidnější, že tam vedle většinu času někdo je, že když někdo zvoní u nás, tak může vyběhnout ona... Popravdě, kdyby měly být děti úplně celé dny samy doma, tak bych úplně moc klidná nebyla ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.