| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja myslim, ze jsem zpovykana zcela dobrovolne 😃
Komercni zazitek bude nejspis vsechno za co se plati penize, tj udalost ktera mi prinese prijemny nebo i neprijemny zazitek ovsem musela jsem za ni zaplatit. Tj vylucuju z toho vylet pesky na houby do lesa.
A ano, komercni zazitky podnikam, a nikdo mne do nich nenuti.
Tak napriklad vcera jsem odletela na dovolenou, komerce jak blazen :) Ovsem v pujcovne aut nastava trochu zmatek - chlapik nas zcela dobrovolne upgradoval do vetsiho auta a jeste prihodil druheho ridice zdarma. Muj muz na mne obdivne zvedal oboci jako ze dooobryyy i kdyz ja mela pocit ze to nezpusobil muj sarm, ale ze chlapek pokukoval po nem, tak pry "no to snad nemyslis vazne??" :)
Pak jsem teda povecerela luxusni veceri na luxusni terase s nechutne kycovitym vyhledem na zapad slunce, az tak ze jsem to hned povesila na facebook. A dnes valim sunky na plazi kde jsem za to samozrejme zaplatila dalsi prachy, takze komerce pokracuje.
Malyho bobrika bych mohla dostat za to, ze jsem odmitla detem zaplatit banana ride, ale pak jsem jim predplatila za 10 nasobek lekce winsurfu na tyden, takze bobrik nebude.
Vylet po stopach Etrusku mozna zaslouzi dalsiho bobrika vzorneho rodicovstvi, ale myslim ze to zabiju silenosti typu vystup na vez v Pise. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.