| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"A vykašlat se v takové situaci na děti považuji za věc...no, poněkud zvláštní"

Bin, záleží na tom, jak staré děti jsou a jaké mají zavedené zvyklosti v rodině.
Pokud by maminka chtěla najednou s dětmi trávit veškerý jejich volný čas, bylo by to pro ty děti docela kruté, kdyby po pár měsících vše skončilo.
Zažila jsem na vlastní kůži strach ze smrtelné, neléčitelné nemoci. Bohužel část našeho rodu má k takovým nemocem sklony. Lékaři po nějaké době stanovili jinou diagnózu, prognóza je dobrá.
Ale těch pár týdnů jsem opravdu bilancovala a měla možnost sledovat reakce okolí.



Vzpomněla jsem si na paní Laďku Kozderkovou, která krátce před smrtí jela na hřbitov umýt hrob. Manželovi vysvětlila, že nechce přijít do špinavého.

......
Ještě mi napadlo, že jsou určité nemoci, které nebolí, ale ničí. Třeba demence a podobně.
.......
Liško, nevyhledávejte si na netu možnou diagnózu, zbytečně Vás to psychicky ubíjí. Přeji Vám, ať lékařské vyšetření dopadne dobře ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.