| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, ono uvidíš sama. Třeba yi tvůj syn přivede snachu, se kterou si fakt sednete...a budete i leccos sdílet i ohledně dítěte. Já mám takovou tchyni :-) a nevím, jaká tchyně jsem já...s dcerou vycházíme asi dobře, o jejích dcerkách vím hodně, se synkem od syna už je to malinko horší.
Ale snacha není vůbec úzkostná matka a leccos je jí i fuk, jak se s tím "popereme", tedy určité věci řeším kvůli sobě. Jejich dvaapůlletý synek řekne jen pár slov, ideálně tedy jo a ne...takže se už docela i dohodneme.
Ale zásadní info, pokud bych týden hlídala je - kdy chodí běžně spát, jestli potřebuje něco na uspání, jak odpolední spánek, co chce jíst a čemu se rád vyhne(a hlavně co mu kdyžtak dávat nemáme)...proč si to všechno mám komplikovat vlastním zjišťováním a stresovat se a stresovat jeho, že by seděl nad něčím, co mu třeba vyloženě nechutná?
Týden bez maminky a táty je pro tříleté dítě, které není zvyklé být bez nich, dost dlouhá doba...
~d~.

A to si myslím, že s dětmi zacházet umím...i s vyloženě cizími - ale prostě každá ta rodina to má trochu jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.