| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v manželově rodině bylo jídlo vždycky "modlou". Nenáviděla jsem to a nenávidím dodnes. Manželovi to zůstalo a moje děti to podědily.
Od rána se všechno točilo jen kolem jídla-co se bude vařit, co se bude jíst, kde mají nejlepší to či ono, během jídla se řešilo jen jeslti to je dobře propečený, jestli to není přesolený, jestli je omáčka dobře ochucená..Vždycky mě přešla chuť...
Moje děti jsou nenažraný, byly takový od narození.Miláčci školkových i školních kuchařek, sežerou všechno a přidávají si.
Nejstarší je gurmán, v jídle si libuje a je to na něm znát. Mladší žere jak kyselina, vlastně fakt pořád jí a je dlouhej a tenkej, všechno z něj padá.
A dceru držím. Kvůli ní samotný a kvůli gymnastice. Přesto má k jídlu veskrze "pozitivní" vztah~:-D a jí hodně a všechno.Nedovoluju jí vždycky všechno, byla by jako koule.Učím ji, jak a co jíst, do mekáče sice taky zajdem, ale ne často, místo toho jí ukazuju, jaký potravin jsou dobrý a proč, děláme si doma obložený talíře se zeleninou, masem, ráno mívá obilný kaše s ovocem, pije jen vodu.Nepřemejšlím, jeslti mám nebo nemám radost, že dětem chutná, jelikož jim chutná vždycky~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.