| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spirálo, promiň, ale Ty máš PPP jak vyšitou, bez ohledu na to, jak moc to popíráš druhým i sobě.

Už jenom to, jak moc to jídlo furt řešíš - vždyť je to v podstatě to samý, jako ti lidi, pro které je to "modla", jen v opačném gardu.

Já nerada vařím, nebaví mě hovory o vaření a mojí noční můrou bylo, když se o prázdninách většinu dne řešilo "žrádlo", protože pak nezbýval čas na nic zajímavějšího, a bála jsem se, že za dospěla to třeba budu muset dělat taky. ~;) .

Takže si umím velmi dobře představit, že někoho jídlo otravuje, když se řeší až moc. Ale stejně tak je obtěžující nad ním pořád přemýšlet i v tom negativním smyslu.

Umím si představit přístup k jídlu, který mi připadá OK, jak u milovníka jídla, tak u člověka, kterýmu je jídlo v podstatě fuk a jí hlavně proto, aby žil. Ale u toho prvního si ten zdravej přístup představuju tak, že je to sice jeho hobby, ale přesto tomu nevěnuje většinu času, a u toho druhýho tak, že to NEŘEŠÍ (a klidně si namaže chleba s máslem a je spokojenej, protože se tím nají a nemá hlad a nemrzí ho, že to není třeba kulinářsky žádná bomba, protože o nic takovýho nestojí, stojí o to, aby ho neobtěžovalo kručení v břiše a mohl dělat něco zajímavějšího).

Ale neustále řešit jídlo a svou postavu, ať na tu, či na onu stranu, věnovat tomu neúměrně moc času a navíc to spojovat s vlastní hodnotou, to prostě nemocný je a myslím, že to viděj všichni, akorát Ty to vidět nechceš. A přijde mi to opravdu na dost akutní řešení s psychologem, a pamatuj si, že to není žádná hanba. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.