| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konvalinko, nic si z toho nedělej.
Téma dovolená je u nás sázka na jistotu, že bude hádka. Můj muž je něco jako ten tvůj. Na pořádné dovolené jsme nebyli asi 10 let. Byly roky, kdy důvodem byly finance, ale dnes už to neplatí, navíc dovolená třeba u toho moře nemusí být zas kdovíjak finančně náročná. On chce odpočívat, tj. ležet někde u vody, večer se projít nebo hrát karty s flaškou piva nebo vína. Já bych se ráda někam podívala, něco zažila a klidně a ráda tomu obětuju i nějaké to pohodlí.
Navíc on považuje peníze utracené za dovolenou za zbytečně vyhozené. Každoročně trávíme dovolenou víceméně doma, proložené to je maximálně tu a tam nějakým výletem. Jako já fakt nemusím mít každý rok moře, ale takový jednotvárný nezajímavý život se mi už začíná zajídat. Jsem mladá a pořád doma. Naštěstí jezdíme s poslední 3 roky s partou na vodu tak na 3-4 dny a je to vždycky super. To je taková moje náhražka. Pomalu spějeme k tomu, že si asi budume trávit dovolenou každý po svém, i když jsem to tak nikdy nechtěla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.