| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konvalinka30 , jelikož jsem žila ve víkendovém manželství hodně, hodně let....vím co to obnáší....

Děti na něj nejsou zvyklé, on není zvyklý na ně, trávit s nimi čas nechce, neví co s nimi má dělat....není na to zvyklý....

U nás to bylo tak, že manžel s nimi jezdil když byl doma přijel s práce a jel s nimi na kolo (na hodinku), nebo je vzal na písek a tam se plácnul...oni si stavěli a byli spokojený. průšvih je, že máš ty děti dost daleko od sebe a to se blbě plánují aktivity.

V létě jim věnoval poctivě týden(já je zabalila, on přijel a odjeli stanovat, mladší byl poprvé no jen o málo starší než máš nejmladšího) a další kdy převzal celou domácnost a ještě mě vozili ráno na jarmark. Ale opět, byli stejně starý mohli mít stejné aktivity...., když spaly, spali oba a ty ty starší asi těžko po O ukecáš, aby šli spát...

Jinak taky měl problém, že netušil co s nima...jak na ně nebyl zvyklý, ale prosil mě, abych jim něco vymyslela, že to s nima podnikne. Každý víkend se snažil jim věnovat aspoň půl den, oni 3, beze mě. Prostě oni se musí sžít s tím tátou...a věř mi, že Tebe k tomu nepotřebují, když tam budeš, budou se ty děti obracet...v 99% na Tebe.

A k dovolený....ta se chystá společně, společně se rozhoduje, kam se pojede co se bude a to od školkového věku měli možnost spolorozhodovat......takže pokud chtěli kluci cestou z výletu se stavit 4x z týdne na betlém v Rájecké Lesné, tak se tam jelo....stejně tak se roky dělá to, že okolo vánoc, když máme nejvíc času, každý napíše papírek a místo kam by chtěl, pak se to probere. Nechají se jen ty ,místa debatuje se a pak se většinou losuje. nikoho teda v létě nepřekvapí, že něco....většina je dojasněná okolo března, dubna, pokud se teda odjede. Ubytování nezajištuji NIKDY. Kam dojedeme, tam dojedeme....tam spíme.


Ale u Vás vázne komunikace takže to u Vás nepůjde. Pokud by jste vyjasnili toto měla by jsi lepší žití.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.