| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mám takový arche-zážitky na drobnosti, které spustily podezření.
Dávala jsem nádobí do myčky a on říká: "Nedávej tam ten nůž hrotem nahoru, až to budu vyklízet, tak se o to říznu".
Skončilo to souvislým vyčítáním a vyvoláváním viny za úplně všechno - už jsem pak měla pocit, že i špatně sedím v prázdné místnosti. Ta hra výrazů v jeho obličeji, když si měl kolem mě projít pro knížku do knihovny, byla na cenu Thálie: od únavy z toho, že zase překážím, přes milosrdné tolerování, pousmání se nad vlastní velkorysostí, nervozitu z mnou způsobeného zdržení jeho důležité práce... Brrrr.
Ono se to špatně vypráví, velká část spočívá v drobnostech, tónech hlasu, neverbální komunikaci, nemluvení, urážení se. Není to frapantní týrání, kdy ti jednu střihne. (ne že bych tento typ zlehčovala.) Když se to člověk snaží vyprávět, nakonec zjistí, že nemá žádná brutální dramata, kterými by to doložil - a lidi si myslí, že jsi přecitlivělá hysterka, paranoidní, netýkavka, a tak...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.