| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konvalinka30, ty se pořád stavíš do role, já nic nedělám, já nevydělávám,....ale ty rodině šetříš peníze tím, že nepotřebujete chůvu....a kdyby se platila 8h denně spíš víc....a 5dní v týdnu.....
Prostě Ti za to nejde plat, ale je to něco co by jste potřebovali navíc.

Uklizečka taky, nebo hospodyně.....

A k botám....máš syna až mu bude kolem 13-14-15let....budeš kupovat boty co 2 měsíce. A jelikož to nebudou žádná malá čísla, bude to fakt lítat. Pak budeš řešit co s nima...., když je nosil 1-2měsice, přesně jak psala Monty....někdy i jen 14dní....a v těch číslech kolem 43-46 jsou ty boty cenově jinde.

Tak si prostě holt kup jednou něco sobě. Navíc Tobě to vydrží....já si letos připadám teda obzvlášť rozmařile, mám troje sandály. (jedny šest let moji miláčci, další mám od loni či předloni a letos nový, nakonec nosím všechny a to jsem ty prostřední chtěla vyhodit...)
Pravda do třetích mě ukecal manžel. u Vás to nefunguje, musíš holt sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.