| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valoria, asi to má jako známá.....prostě jde po značkách a jelikož nemá na nové, raději z druhé ruky, než nějaké jiné...., protože co by děti dělali, kdyby měli něco jiného možná i než ostatní....
A to se snaží přesvědčit mě, která má ty kluky skoro stejně starý o tom, že značky frčí....určitý nápisy na trikách a podobně....podle mě blbost....ani spolužáci kluků v značkách co mi tvrdívá nejedou...je jim to jedno....stejně jim je jedno jaký má kdo mobil.
Nevím jestli májí na 8G ty kluci nějaký jiný vzorek lidí, ale trika obyč....a nic se neřeší....značky oblečení jim jsou šumák. A spolužáci to mají podobně.

tady na rodině si přečetla, že superboty a nové jsou drahé, tak koupí z druhé ruky....místo, aby šla do sportisima koupila tam třeba salamony s membránou(kluci po těch do 38 vzdychají ještě nyní, jaký byli super) a měla zimu v suchu....a kvalitní určitě bývali...

Když to vidím, tak né děti, ale rodiče blbnou.

Jo našla jsem ty co mi po nich doma pláčou ~t~:
http://www.tvujsport.cz/salomon/b4-kid-gtx/27087/

(jo a známé dcera je nakonec měla jako druhé, ke kozačkám a nakonec v nich začala chodit pořád i k sukni, známá pak nadávala, že jí vybírá boty a ona pak lítá v náhradních)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.