| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

můj otec vyznával zásadu, že pokud bydlí dospělé dítě doma, musí být v domě těsno a dusno, aby se samo chtělo odstěhovat ~;) zní to krutě, ale má to něco do sebe...
takže prostě nastavit pevná pravidla, zadat neměnné povinnosti (jedno dítě má na starosti myčku, jedno prádlo, jedno odpadky...) za danou oblast si zodpovídá... TY jsi rodič, ty rozděluješ, pokud se dáma nechová dospěle (a to nechová, z toho, co píšeš), přistupuj k ní jako k děcku... pokud se plete do toho, co dělají nedělají mladší děti, odkázala bych ji do příslušných mezí - můj dům, má pravidla... jen to chce vytrvat a nepodlehnout a důsledně trvat na plnění povinností...
otec to tedy ještě kombinoval s kam jdeš, s kým jdeš, kdy přijdeš, ale na to jsem s ním zase nehrála já, jen jsem oznámila, že jdu (stejně jako to oznamuju dnes své rodině), žádné výslechy ani nařízení jsem nebrala (bylo mi teda čerstvých 18, ale zase po maturitě, měla jsem práci, přispívala jsem symbolickou částkou "na domácnost", na chodu domácnosti jsem se podílela)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.