| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konvalinka30 , myslela jsem si, že jsi se za ty roky trochu posunula v tom co ty děti jedí....nabízet , ochutnat, nejez, neubyde, vyhodit od stolu, tak to dělala moje babička a prababička.....věř mi velmi účinné, nabídla to k svačině, chceš nechceš, ochutnej, dobře jdi....

A moje sestra co byla hodně vybíravá snědla taky skoro vše....té teda pak prababička začala strkat jídlo, když chodila hladová ze školky kde nejedla.

A jediné jídlo, kdy babička vyvařovala, byl kucmoch, to nejedla polovina lidí a přiznám se , že jsem to ochutnala tolikrát a obrací se mi z toho žaludek dodneška, klidně bych byla jen na polívce, ale nejedla to víc jak půlka lidí(myslím z 12), tak se vyplatilo vařit další jídlo.

Vím, že jsi to tu sem kdysi sepisovala, jak málo jídel Ti jedí, ale je jim dost na to, aby něco jíst začali, pokud jim to podstrčíš, nezkaz si to batole.¨

Pochybuji, že Tvůj syn má extra zacházení na táboře, taky asi sní jen polívku, když je na táboře.

A k tomu vepřovému, než ho podáváš, na jak dlouho ho nakládáš do výpeku, zalité sádlem? Já pod 3-4 týdny nejdu. A dětem bych upekla, libovou vepřovou pečeni, ona naložená je moc dobrá, nakonec není suchá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.