| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kapradino,to je jako u nás doma, když jsem byla malá, u nás nic nešlo, všechno byl problém,všichni ostatní to nějak zvládali, jen mamka byla pořád nervózní a naštvaná, přitom si nesedla, ale neuměla si to prostě zorganizovat, zaťatá, že se to MUSÍ udělat zrovna teď a takhle,všichni otrávený. Jako příklad dám svíčkovou: Já oškrábu a oloupu zeleninu ( petržel nedávám, jen celer a mrkev stejné množství -a hodně)..cibuli osmahnu, na to hrubě pokrájenou zeleninu, na to maso( většinou krůtí nebo hovězí),posolím, trochu octa, trocha másla, tymián, bobkový list, koření Divočina, podleju vodou.. Dám do trouby, peču zakryté 2 h v troubě na 220st. Vypnu, nechám do rána ( v noci spím)..ráno vytáhnu super měkké krásné maso, zeleninu rozmixuju, rozředím šlehačkou a tradá. Celkově to zabere půl hodiny práce max. Mamce tahle svíčková hrozně chutná u nás, ALE: ona by ji takhle nedělala, protože takhle se to NEDĚLÁ. Musí se to pasírovat, a dalších asi 150 různých dalších postupů včetně počítání kuliček koření před a po pečení,odležení masa v nálevu, špikování a podobných věcí. Já to mám dobré, všem se dělají boule za ušima, ona to má taky dobré, ale stráví na přípravě dva dny..Já na to nemám čas, svíčkovou máme rádi, tak dělám tuhle variantu holt..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.