| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá zakladatelko,
když jsem viděla ty rady "sbal mu kufr", tak jsem si kvůli Tobě obnovila registaci ~;)
Mně velmi pomohla kniha Partneři a rozchody od J. Klimeše, rozhodně není jen pro rozcházející se páry, ale pro pochopení různých krizí. Pro Tvoji situaci je tam taky pasáž, co dělat, když se partner zamiluje jinde. On je opravdu zblbnutý, ale naštěstí jen maximálně na 2 roky, to je chemie. Takže to nejlepší, co můžeš udělat, je opravdu vydržet. Je to náročný, ale nevyčítej, nedávej ultimáta, nesnaž se změnit, protože to není tím, jaká jsi Ty. Že se z toho manžel časem dostane a zůstane Ti, je téměř jisté.
Časem bych zvážila navrhnout mu účast na kurzu Manželské večery http://www.manzelskevecery.cz/content/view/manzelskevecery , kde si můžete probrat různé oblasti vašeho vztahu, protože něco mu asi chybí, ale než by to řešil s Tebou, tak to hledá jinde. Už z toho, že se Ti přiznal, je vidět, že sám chápe, že to není řešení...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.