| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím, že čím vyšší ročník, tím méně pomůcek~:-D

no, tak nějak ~:-D starší holka v osmičce a devítce opustila svůj batoh a nosila do školy takový ten sportovní pytlík na záda, já bych do toho dala maximálně tak tělocvik. mladší zase většinou nosí jenom obyčejnou plátěnou tašku cca A4 s delším uchem přes rameno a taky jí to stačí. teď před prázdninami objevila zavinovací plátěný penál tak na pero, tužku a krátké pravítko, úplně ji zazářila očka a už má ho nachystaný na další školní rok.

ale tedy pravda je, že do šesté třídy obě přestupovaly ještě nezkažené, jedna s novým batohem, druhá s batohem z prvního stupně.

já bych to nechala na dítěti. ono s tím bude chodit do školy, tak ono si musí pořešit, jestli se mu někdo bude nebo nebude smát a jestli mu to na pomůcky stačí nebo nestačí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.