| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ybch se hlavně do ničeho nenutila - dkyž narazíš na něco, cos e Ti bude líbit a budeš si v tom připadat dobře, tak většinou zbytek přijde později sám......Já začala jednou úzkou džínovou sukní pod kolena a po 2 letech jsem už kalhoty nenosila, místo toho se mi v botníku zjevily lodičky na denní nošení a k tomu klobouky :D
Spoustu sukní mám takovou, že se dají nosit na přelomech sezon - bavlněná áčková sukně s podšívkou se snese ve vedrech, ale když ji doplním silonkama s různou sílou, můžu ji nosit i na jaře/na podzim. Stejně tak fůru jarních/podzimních sukní nosím i v zimě s teplejšíma punčocháčema. No a musím říct, že teda nidky mi v kalhotách (kor riflích) nebylo tak teplo, jak když si vezmu svoji úzkou sukni z pořádné vlny, pod to teplé punčocháče, kozačky a kabátek....
nevím, jaký styl jsi nosila doteď, ale většinou to, co bývá potřeba první, je kabát/trenčkot (a ty se bohužel i blbě shání :( ). Ze začátku většinou ejště nebývá tak zima a stačí propínací svetříky/sáčko, tak zjistíš, jestli mác enu investovat něco dál.....
Já mám jeden flísový kabátek na zimu (ale už dosluhuje a nemůžu sehnat nic jiného, jsem vysoká a nekonfekční :( ), jeden trenčkot co jen tak nepromokne a jinak nosím propínací svetříky/teplejší svetry a normální jednobarevná trička (dobré střihy z kvalitní neprůhledné bavlny mají poslední dobou v Marks and Spencer) - mám většinu sukní se vzory, takže trika jednobarevná. Tos e váíceméně neliší od toho, co sjem nosila s kalhotama.
Já už si teda sukně a šaty nechávám šít, protože na obchody nemám nervy (letos mám konečně fakt dlouhé maxišaty). Jo a bacha na materiál, ne vše se může prát, pak jsou taky různě mačkavé.....
každopádně bych do toho šla psotupně, teď je dieální doba kdy nepotřebuješ víceméně nic dalšího a kdyžs e v tom bdueš cítit, rozšiřovala ybch šatník dál dle potřeb. není třeba to změnit vše ze dne na den....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.