| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No to ti rozumím. U nás brácha v nemocnici, mamka s ním, my se sestrou s neempatickým otcem nebo u babičky, která byla dobrá, ale po delší době to už úplně nezvládala. O bráchovi se mluvilo jen obdivně, jak to zvládá, o mě se ségrou nikdy (přitom pro obě menší trauma, ségra začala koktat, to bylo dobré alespoň v tom, že si toho dospělí všimly a měla nějakou podporu, pro mne to bylo také traumatické, ale takhle se to neprojevilo, nevím jak, možná jakousi vzdorovitostí, která tedy žádné sympatie nebudila, spíš odpor), takže fakt smůla. Malé trauma, které nikdo nebere a naopak asi jako drzé nebo víc se vztekající dítě jsem budila ještě nesympatie. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.