| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje zkušenosti s firmou booking.com v České republice jsou dobré. V Čechách vše fungovalo dobře. Poté jsme s manželem vyjeli na 4 denní výlet do Krakova. Hned po příjezdu k hotelu nás polský zloděj okradl o mobilní telefon. Protože jsem měla nehodu, skončila jsem v nemocnici s otřesem mozku. Tam mně nechali ležet na ušmudlaném lehátku 10 hodin, než mně ošetřili. Také by čeští turisté měli vědět, že v polských nemocnicích se o žaludky pacientů starají bližní. Běda člověku, který cestuje sám a octne se v Polsku v nesnázích.
Ovšem problémy nastaly, když manžel chtěl zaplatit. Ještě musím podotknout, že v podmínkách ubytování bylo nahlásit číslo kreditní karty s tím, že si peníze pracovníci hotelu stáhnou předem, což ale neudělali. Recepční odmítla peníze přijmout a odkázala manžela na manažera, který ovšem nebyl přítomen a byl kdesi v Krakově. Vzhledem k tomu, že se ho manžel nedovolal a Krakov neznáme, byli jsme nuceni odjet bez placení.
Okamžitě po příjezdu do Čech nás firma booking.com začala bombardovat e-mailem upomínkami k zaplacení účtu.
Poslat zloté přes banku je veliký problém. V našem městě je 5 bank a žádná nám nevyšla vstříc. Až nakonec peníze poslala KB za nehorázný poplatek 1250,- Kč.
S firmou booking.com už nikdy více!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.