| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stopem jsem jezdila vždycky sama. Ve dvou si to neumím představit. Mám ze stopu krásný historky, někdy dramatický, někdy vtipný, někdy byly úchylný... Bylo to super, ale ve dvou a s báglama bych to nedala.
Vlakem jo, vlaky miluju. Za svobodna a bezdětna jsem třeba ve tři ráno někam odjela vlakem jen tak. Prvním, co někam jel. To bych dala i s někým a s báglem, ale stop ne. Stop byla naprostá svoboda, neměla jsem u sebe nikdy nic, co by se nevešlo do kapes. Takže pas, cigára a pár peněz.
Vlakem po Evropě jezdil manžel s kamarády, když byl na VŠ. Koupili si síťovou jízdenku pro studenty a objeli toho fakt dost. To by bylo super i dneska, ale těžko budeme mít v dohledný době dva měsíce dovolený.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.