| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den,nevim jestli to sem patri,ale mam strach, ze se stanu obeti psychickeho tyrani anebo uz jsem?
Myslim,ze muj manzel to odkoukava od svyho taty, kterej si z mi tchyne udelal zdeptaneho poskoka,kterej ho posloucha na slovo,kdyby ste ho jen videli jak pred nejakou dobou vypravel jak mlatil svoji byvalou manzelku,jak ji cural do salatu,kterej ona pak jedla,jak se jen tvaril jako kdyby byl nejvetsi hrdina sveta,je mi z nej na grc....
Bydlime s nima,manzel se odmita odstehovat... Podle myho manzela ma bejt zena doma s detmi,takze ja jsem nezamestnana a uplne financne na nem zavisla,mesicne mi utrousi 3000kc,abych zaplatila skolku a svuj telefon.Svou mamu jsem loni videla po peti letech,a pred par dnema mi rekl ze tam letos pojedem,ale ze to bude tak a tak a jestli ne tak ze uz tam nepojedeme,a prave tohleto me nejak nakoplo abych se zamyslela...
Kdyz vidim svoji tchyni kterej mi je uprimne lito,tak nevim nevim jestli chci taky takhle dopadnout.
Jsem mlada,je mi teprve 29 let,zivot mam teprve pred sebou. Omlouvam se za hrubky,ale jsem slovenka a je toho strasne moc co se mi ted momentalne honi v hlave...
Jo a neco s nim resit a komunikovat nejde,pokazdy dostanu odpoved,ze ja si tak mam na co stezovat...
Prave nevim jestli to je uz nejake to psychicke tyrani,anebo jsem opravdu tak rozmazlena a nedokazu si vazit toho co mam?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.