| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tut, já vím, navíc se může stát, že o štěňata fenka přijde, krytí nevyjde na první pokus a spoustu dalších věcí.
Já nemám problém s voříškama, ani s tím, že se stane a o štěňata je pak postaráno. Vadí mi když jsou zvířata trápená, tj. to vyhazování nechtěných štěňat, zabíjení nebo když je někdo nechá nemocná někde se utrápit.
Množírny jsou pak ještě jiný level, ale to už je to co jsme tu psaly, než zaplatit něčí práci v chovu, tak raději koupím levné "čistokrevné" štěně.
Zajímavý je taky přístup, že koupit psa s PP je nějaký úžasný luxus. Za dovolenou pro rodinu, která trvá týden jsou desítky tisíc standard, ale utratit je za zvíře, které je pak v rodině spoustu let, tak to je snobárna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.