| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no tady na Rodině mají všichni děti, které se ve 4 letech starají celé prázdniny o invalidní 80 letou babičku, od 3 dělají snídaně pro celou rodinu a ještě si vzpomínám, jak jeden 6 letý píchal bráchovi po ránu inzulín než šel do školy,

moje sestra se bála nechat moje děti samotné na pár hodin ve své chalupě tento víkend, protože měla strach, že ji podpálí sirkama, tak jsem ji uklidnila, že se spíš obávám, že neví co to sirky jsou a určitě by je neuměly použít, zato ji instalovali antivirák do jejího počítače, po tu dobu co jsme byli pryč, protože říkali, že to má děsně zašlehaný, před chvílí 8 letý poprvé v životě otvíral otvírákem kovovou zátku, protože se s tím zatím nesetkal, všechna víčka až do teď měl plastová

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.