| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Zetko, já zase nechápu, proč tolik lidí včetně tebe do každého tématu promítá situaci zakladatelky nebo svojí. Proč do obyčejného konstatování faktu se hned projektuje něčí závist či co. Monty KONSTATUJE FAKTA, že v Praze jsou nájmy neúměrně drahé a pro většinu lidí s průměrným platem nedostupné a že bez pomoci rodičů prakticky nelze získat samostatné bydlení. To je prostě fakt. Ale to přece hned neznamená, že Monty někomu něco závidí proboha!
Když napíšu, že na Šumavě je krásně, v zimě sníh, v létě příjemně a že tam bydlí moje teta, tak to taky znamená, že se užírám závistí? Ne, prostě jen konstatuju fakt. Já zase využívám jiných výhod bydlení v nižší poloze a blízko města.!


NO, ale když si propočítáš graf, tak zjistíš, že průměrnému pražákovi zbyde nějakých 8 tis, ostatní kraje jsou na tom plus mínus stejně, nájemné bydlení je drahé snad všude. Jako jo, daj 70 procent mzdy na bydlení, ale zas maj vyšší průměrnou mzdu, v důsledku jsou na tom stejně jako my na Vysočině (ne vlastně nám zbyde o pár stovek víc, ale zas musíme všude dojíždět).~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.