| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, takhle vseobecne.
To diblikovstvi musi bejt vrozeny, a a z toho se nevyroste.

Jinak normalni lidi z ruznych stadii postupne vyrostou a do dalsich se nevrhaji, ale dozravaji a ruzny veci je prestanou oslnovat. Coz samozrejme neznamena, ze se vrhnou do satniku svych babicek a prohrabnou, co jim padne.

Ja treba jako diblik jsem se nechovala nikdy, takovy zensky mi jdou silne na nervy, protoze co nemaj v hlave, to je ani nenapadne, ze by mohly mit. Minisukne jsem nosila v prvni vlne a hodne dlouho, i v tehotenstvi s par detma, a kdyz se divam zpetne, tak ani nevim, kdy se mi sukne zacly prodluzovat. Tak nak s tou modou - jeden cas se opet nosily po kotniky. Tedko se oblekam do stylu, ktery nosi zensky od konce puberty do tak az hrobu, vsech vahovych kategorii, modelky ma ta zenska (modni firma) myho veku az i 80 let stary (zatim, ona je ma na furt, a predvadi i sama. Ja to teda nekupuju, protoze stojej majland, kdybych na ne mela, kupovala bych. Ale usiju si ty modely vcetne kabatu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.