| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

napíšu co vím: po rozhovoru s prodávajícím bytu jsem totiž došla k jasnému závěru, že totiž na navyšování cen nemovitostí a vytváření tak cenové bubliny, mají svůj lví podíl hlavně tzv. realitní makléři,jak si vznosně říkají,já jim říkám překupníci,naprosto zbytečný článek mezi prodávajícím a kupujícím - toto jsem nakonec poznala několikrát i na vl.kůži.

Tento člověk,chtěl prodat svůj byt za určitou cenu a makléřka mu řekla,že ho klidně může prodat mnohem dráž no a stím dráž už byla taky samozřjmě i ona hned připravena si zvýšit svoji provizi-adekvátně ceně,že,chudnka jedna nenažraná.Naštěstí tento člověk měl svoji představu a plány,peníze pro něj nebyly v tomto případě až tak určující,takže si tvrval na svém a zároven taky nedovolil makléřce si zvýšit svou provizi nad 30tis.Kč.

Mimochodem advokát či notáž takový převod bytu mezi kupujícím a prodávajícím,vč.úschovy peněz a vkladu na katastru,udělá mnohem,mnohem levněji.To dávám jako info pro lidi,kteří by chtěli namítat,že oni s nemovitostmi nepracují,nevyznají a já nevím co - tak tihle advokáti a notáři tuhle práci udělají za ně a protáhnou je v pohodě tímto procesem,opravdu netřeba další zúčasntněé vyžírky typu "makleř"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.